Dzień Mamy
Dzień Mamy

Kochani!

Mamy maj. Robi się coraz cieplej. Na ulicach tętni życiem. W koło widać spacerowiczów. W parkach i ogrodach unosi się zapach kwiatów wiśni i jabłoni. Ptaki coraz radośniej nam przyśpiewują. Po chłodnych początkach wiosny, możemy przywitać w końcu te w pełni ciepłe dni i powoli szykować się na przyjście lata.

Ale wiecie co jest najpiękniejsze w tym miesiącu?

Nadchodzący Dzień Mamy! 🌸 26 V 🌸

Z tej okazji mamy dla Was propozycję, która z pewnością umili Wam czas spędzony w tym dniu z Waszymi pociechami – „Antek i Antosia. Tydzień przed... Dniem Mamy”.

To książka, która uczyni majowe dni jeszcze cieplejszymi, a sam Dzień Mamy jeszcze bardziej wyjątkowym! Przedstawia historię o przygotowaniach do tego pełnego miłości święta. Razem ze swoimi maluchami, poznajcie pomysły Antka i Antosi na to, jak zrobić miłą niespodziankę ukochanej mamie. Nasi bohaterowie będą też mieli dla Was ciekawostkę związaną z obchodami tego święta. A ukryte w książeczce krótkie zadanka, zapewnią Wam czas pełen dobrej zabawy i nauki oraz umacniania pięknych więzi, jakie tworzy każda mama ze swoimi dziećmi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl