Książkowe propozycje na Dzień Dziecka
Książkowe propozycje na Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka!

Dla naszych pociech oznacza to święto pełne radości, zabaw na rodzinnych festynach
i prezentów!

Któż z nas nie kochał prezentów, kiedy był dzieckiem? Właśnie, wszyscy je uwielbialiśmy.

Nasze wydawnictwo przygotowało kilka propozycji, które staną się idealnym podarunkiem dla Waszych pociech. Książki te, nie tylko zapewniają dobrą zabawę dzieciom i rodzicom, są starannie i piękne przygotowane, ale przede wszystkim uczą drobnych ważnych rzeczy! Dobry prezent to taki, który nie zanudzi i nie stanie się... Wtopą... Dlatego przybywamy z pomocą. Stawiamy na naukę poprzez zabawę i wspieramy rozwój Waszych dzieci.

 

Dla maluszków

Szczególnie polecamy kartonowe książeczki z serii cztery pory roku: „Wiosna”, „Lato”, „Jesień”, „Zima”. Świetnie sprawdzają się na spacerach jako przewodniki, pomagające zauważyć symbole danej pory roku. Wspierają proces nauki mowy i uczą nowych słów.

Bardzo ciekawą propozycją dla malucha, będzie też książka „Chcę Cię już poznać”. Podejmuje ona trudny dla starszych dzieci temat, mianowicie – pojawienie się rodzeństwa. Tłumaczy jak bardzo jest to szczęśliwy czas i pomaga dzieciom oswoić się z sytuacją, wyciągając z niej samo najlepsze i cieszyć się razem z rodzicami przybyciem na świat nowego członka rodziny.

 

Dla dzieci w wieku 3-5 lat

Polecamy książkę napisaną wesołymi wierszykami – „Z żartem i śmiele o moim ciele”, która w zabawny sposób przybliża dzieciom cechy części ich własnego ciała.

Po co tak naprawdę są nam paluszki?

Po prostu przyjaźń” – pomaga dzieciom poznać niesamowite więzi łączące zwierzęta.

Nawet rekiny mają przyjaciół, bo każdy zasługuje na przyjaźń. 

 

Dla dzieci w wieku 6-8 lat

Polecamy przygodową historię – „Kłopoty gnoma kurzorobka”, w której główny bohater, Tymek, chce poznać przyczynę pojawiania się kurzu.

Czy uda mu się rozwikłać zagadkę? Kim jest uroczy winowajca?

 

Dla dzieci w wieku 9-12 lat

Przygoda Wielka” – to książka poruszająca aktualne problemy dzisiejszych nastolatków. Historia, która pokazuje, że życie poza ekranami komputerów i dostępu do Internetu też może okazać się ciekawe i wcale nie jest gorsze. Wystarczy tylko chcieć otworzyć się na nowe możliwości i nie wyciągać pochopnych wniosków.

 

Świętujcie razem z nami Dzień Dziecka!

Może nasze propozycje pomogą i Wam, rodzicom, na nowo odkryć w sobie dziecko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl